Imprezy w plenerze

Doskonałą formą spotkań są zabawy w plenerze. Organizujemy różnego rodzaju spotkania integracyjne i przyjęcia firmowe z przyrodą w tle. Z jednakową dbałością staramy się zapewnić najwyższą jakość usług zarówno dla dwóch, jak i 1000 osób. Przygotujemy firmową biesiadę lub piknik, dzięki którym docenicie Państwo klimat imprezy na łonie natury.

Bogaty asortyment własnego sprzętu oraz samochodów transportowych pozwala na spełnienie różnorodnych oczekiwań klientów. Pragniemy dodać, iż dysponujemy sprzętem cateringowym odpowiednim do tego typu uroczystości. Nasze eleganckie zastawy stołowe oraz wyrafinowane dekoracje sprawią, że stoły rozstawione w otoczeniu przyrody, zyskają iście salonowy wygląd.

Nasza samowystarczalność powoduje, że imprezy możemy zorganizować w dowolnym miejscu i w dowolnych warunkach. W zależności od Państwa oczekiwań, szef naszej kuchni przygotuje stosowne menu. Oferujemy Państwu catering na światowym poziomie, w którym ważną rolę odgrywa nie tylko smak przygotowywanych potraw, ale i ich finezyjny sposób podania

Zdjęcia