Bale

Od najdawniejszych już czasów jedną z podstawowych form kontaktów towarzyskich były przyjęcia, uroczyste bale. Uroczystości tego typu wymagają od gospodarzy umiejętności przygotowania menu trafiającego w gusta wszystkich uczestników zabawy.

Doskonale wiemy, jak trudnym może to być zadaniem, dlatego też proponujemy Państwu skorzystanie z usług naszego wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu cateringowego. Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że wszelkie uroczystości będą się wiązały jedynie z przyjemnymi wrażeniami.

Zadbamy z należytą starannością o każdy szczegół począwszy od nakrycia stołów poprzez jego dekorację, wysokiej jakości obsługę kelnerską a przede wszystkim z zaspokojenie wyrafinowanych gustów kulinarnych naszych klientów.

Zestawy potraw, skomponowane przez szefa naszej kuchni, sprawdzają się za każdym razem podczas takich uroczystości. Wykwintne dania główne, smakowite przystawki oraz desery, przybierające kunsztowne formy, spotkają  się z aprobatą każdego z Państwa gości.

 

Zdjęcia