NEWS

 

 

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY.

 

 

 

                                                              NOWOŚĆ  W OFERCIE

                                                   OBIADY CODZIENNE W CENIE 16 ZŁ

                                                   od 17 marca codziennie w sprzedaży

 

                                                ZADZWOŃ I ZAMÓW TEL. 606 200 501 LUB

                                                 e-mail: rezydencja@rezydencja-jankow.pl

 

 

 

 

 

05.11.2010 r. marszałek Marcin Jabłoński wręczył nagrody laureatom VIII edycji konkursu pt. „Bezpieczne gospodarstwo rolne". Uroczystość odbyła się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Laureatami konkursu zostały firmy, które najbardziej przestrzegają zasady bezpiecznego użytkowania maszyn i urządzeń rolniczych. Nasza Firma zajęła w konkursie II miejsce. Nagrodę odebrał współwłaściciel firmy Pan Marek Janków.

 

 

 

 

W dniach od 16 do 24 października 2010 r. już po raz drugi ruszył rajd off-roadowy RMF Morocco Challenge. Podobnie jak w zeszłym roku byliśmy odpowiedzialni za wyżywienie uczestników rajdu.  W tym roku w rajdzie brało udział  32 samochody terenowe 21 quadów i 8 motocykli. Przebyliśmy z cateringiem z północy na południe Maroka, wzdłuż jego wschodniej granicy z Algierią poprzezz wyżynę Plato de Rekam, góry Atlasu Średniego i kamienną pustynię Hamad. Wśród uczestników mogliśmy zobaczyć między innymi    Annę Dereszowską, Piotra Zelta, Piotra Grabowskiego oraz zespół Pectus. W tym roku zmagaliśmy się nie tylko z upałem ale i z ulewnym deszczem.

                     

 

23 września w warszawskim salonie Porsche miała miejsce oficjalna prezentacja rajdowego Porsche Cayenne zespołu RMF Caroline Team. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu z naszym cateringiem. Zapewniliśmy wyżywienie i obsługę dla 250 osób, wśród których byli między innymi uczestnicy rajdu off-roadowego RMF Morocco Challenge 2010 Anna Dereszowska, Piotr Zelt, Piotr Grabowski.

------------------------------------------------------

Dnia 15 września na poligonie w Żaganiu miało miejsce bicie rekordu prędkości przez  kierowcę RMF Caroline Team Alberta Gryszczuka. Zapewnialiśmy wyżywienie dla uczestników bicia rekordu oraz obsługiwaliśmy całą impreza na poligonie mimo ciężkich warunków pogodowych. Zapewnialiśmy również catering na kończącym bicie rekordu bankiecie wieczornym.

 

------------------------------------------------------

W dniach od 16 do 24 października 2009 r. odbył się pierwszy polski rajd off-roadowy RMF Morocco Challenge, który kompleksowo obsługiwaliśmy od strony cateringowej. Przejechaliśmy z naszym cateringiem od morza Śródziemnego do granicy Marokańsko-Algierskiej przez pustynne drogi i bezdroża Maroka zapewniając wyżywienie dla czterdziestu  załóg, w tym ekipy RMF FM (Marta Grzywacz, Piotr Jaworski oraz Tadeusz Sołtys) i TVN (Daria Widawska, Piotr Zelt). Przejechaliśmy z naszym cateringiem przez Góry Atlas i wysokie wydmy pustyni. Posiłki wydawaliśmy w 40o upale.

                      

 

 

Zdjęcia