pokoje

 Rezerwacji można dokonywać na adres e-mail rezydencjajankow@wp.pl

 

Hotel ulokowany jest przy trasie Wrocław-Berlin oraz w pobliżu malowniczych Borów Dolnośląskich, słynących z obfitych grzybobrań. Budowa Rezydencji została ukończona w 1892 roku. Świetność odzyskała w kwietniu 2002 roku kiedy to została odrestaurowana oraz oddana do użytku.

W naszym hotelu do Państwa dyspozycji znajdują się pokoje 1-osobowe, 2-osobowe i 3-osobowe. Każdy z nich cechuje się wysokim standardem, przestronnością i kunsztem aranżacji. W trosce o komfort Gości,  wyposażyliśmy je w telewizor i radio, a oprócz tego na terenie całego hotelu istnieje możliwość skorzystania z bezprzewodowego Internetu.

Z myślą o tych z Państwa, którzy cenią sobie luksus, przygotowaliśmy urokliwy apartament z widokiem na nasz ponad 100-letni park

Rezydencja Janków to nie tylko eleganckie pokoje, to także zachwycające sale restauracyjne, stanowiące doskonałe tło dla każdej z wymarzonych przez Państwa uroczystości. W zależności od potrzeb i gustu możemy zaoferować swoim gościom salę: kominkową, witrażową, bankietową bądź też oranżerię.

 

 

Zdjęcia