Aktualności

 

 

Zapraszamy naszych klientów do brania udziału w akcji. Rezerwacji można dokonywać na adres e-mail recepcjahoteljankow@wp.pl

 

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY.

 

Hotel Restauracja Janków to doskonałe połączenie Buisiness & Pleasure. Usytuowany w malowniczym centrum miasta Żary, około 10 km od trasy Wrocław-Berlin. Nasz Hotel dyskretnie łączy w sobie tradycyjną elegancję z nowoczesnością, zapewniając Gościom profesjonalną obsługę i doskonały wypoczynek. Hotel jest doskonałym miejscem na wypoczynek dla każdego z gości. Poza wysokim standardem pokoi, znajdą Państwo w naszym hotelu piękne sale restauracyjne. Hotel posiada 60 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach wyposażonych w TV satelitarną, sejf, barek. Każdy z pokoi posiada osobną łazienkę.

Na terenie całego obiektu możecie Państwo korzystać z Internetu bezprzewodowego.

Do wyboru macie Państwo:

- apartamenty

- pokoje 1 osobowe

- pokoje 2 osobowe

- pokoje 3 osobowe

Z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem i organizacją spotkań integracyjnych, rodzinnych oraz pobytów relaksacyjnych. Jesteśmy również gotowi spełnić najbardziej wyszukane życzenia i oczekiwania.

Pragniemy zaoferować Państwu świadczenie usług według najlepszych wzorców i standardów, stawiając sobie za główny cel zadowolenie Gości. Będzie dla nas prawdziwą przyjemnością i zaszczytem goszczenie Państwa w naszym hotelu.

Zdjęcia