Pobyty integracyjne

Jeśli poszukujecie Państwo miejsca, w którym panująca atmosfera zbliża do siebie ludzi, to nasz Hotel z całą pewnością, spełnia te oczekiwania. Zawsze dbamy o to, żeby efektem naszej pracy nie było zwykłe spotkanie współpracowników, konferencja czy bankiet, ale zależy nam, aby klient korzystający z oferowanych przez nas usług, przeżył niezapomniane chwile. Przygotujemy i zrealizujemy profesjonalny projekt spotkania, w pełni dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Wasi goście poczują się naprawdę wyjątkowo.

Zajmiemy się całą oprawą spotkań integracyjnych. Dysponujemy salą konferencyjną wyposażoną w profesjonalny sprzęt multimedialny. Po prelekcji zadbamy o stronę kulinarną Państwa spotkania. W zależności od Państwa oczekiwań, szef naszej kuchni przygotuje stosowne menu. Pragniemy zaoferować Państwu świadczenie usług według najlepszych wzorców i standardów, stawiając sobie za główny cel zadowolenie Gości.

Gwarantujemy, iż finałem każdego odbywającego się tu przyjęcia integracyjnego, będzie identyfikacja się pracowników z firmą i miła atmosfera w pracy.